Search Results

Search results 1-13 of 13.

• Nema me narednih par dana, pokušajte ne praviti probleme kolegama.

• Pravila podforuma:Ratovi

Caine - - Svijetovi

- U podforumu Objаvа rаtovа može se objаviti, prihvаtiti ili odbiti rat, а to čine isključivo vođe ili diplomаte sаvezа. U podforumu Objаvа rаtovа mogu pisаti sаmo vođe/diplomаte sаvezа. Ukoliko bilo ko drugi piše tаmo, biće kаžnjen premа prаvilimа forumа. U rаtu mogu učestvovаti sаmo sаvezi koji imаju više od 5 člаnovа, i koji postoje najmanje mjesec dana. -U objavi rata je obavezno navesti ime i tag saveza koji objavljuje rat, ime i tag saveza kome se objavljuje rat, vrstu i vreme trajanja rat…

• Nema me do 13., pokušajte ne praviti probleme.

• Zatvaranje podforuma Ratovi

Caine - - Arhiva

Pošto je opšti dojam da su ratovi izgubili smisao i da za vrijeme ratova ima najmanje pravih bitki, danas je odlučeno da se taj podforum zatvori.

• Odsustvo Caine

Caine - - Arhiva Promocije i odsustva

Malo se odužilo odsustvo al tu sam opet

• Odsustvo Caine

Odsutan do 10.09. Nemojte mi mučiti modove dok me nema.

• Upload slika na forum

Caine - - Forum

• Konverter

Caine - - Arhiva

Ovaj konvertor je jedini dozvoljen na ovom forumu, sve ostale kopije će se tretirati kao neslužbeni konvertor a postovi gdje budu korišteni će se uklanjati ili cenzurirati.

• Upload slika na forum

Caine - - Forum

• Pravila Ikariam rekordi - Ratovanje

Caine - - Svijetovi

Ikariam rekordi - Ratovanje sastoji se od nekoliko vrsta rekorda, a to su: Top 5 broja jedinica, Top 5 pljačke i Top 10 pljačke. Rekordi se prijavljuju na sledeći način: - Za Top 5 broja jedinica potrebno je popuniti podatke: [vrsta vojske]: [broj]: [datum]: [igrač]: [ss]: Primer: Quote: “ [vojska]: Mušketar [broj]:5 [datum]:31.01.2009. [igrač]:Lucifer [ss]:img23.imageshack.us/img23/1514/84531254ih1.jpg ” - Za Top 5 pljačke potrebno je popuniti podatke: [resurs]: [količina]: [datum]: [igrač]: [s…

• Pravila Ikariam rekordi - Ekonomija

Caine - - Svijetovi

Ikariam rekordi - Ekonomija sastoje se od nekoliko vrsta rekorda, a to su: Top 5 nivoa građevina i Top 5 ulaganja u pilane i rudnike. Rekordi se prijavljuju na sledeći način: - Za Najveći nivo građevine potrebno je popuniti podatke: [građevina]: [datum]: [igrač]: [level]: [ss]: Primer: Quote: “ [građevina]: Trgovačka luka [igrač]: ognjen2806 [datum]: 7.12.2009. [level]: 26 trgluka.bmp.png ” - Za Najveću donaciju u rudnik i pilanu na serveru potrebno je popuniti podatke: [donacija za]: [donacija]…

• Novi SMOD Atina

Atina od danas više nije član tima. Hvala na svemu učinjenom.

• Tehnički problemi

Caine - - Arhiva

Zbog određenih tehinčkih problema s forumom teme u pojedinim podforumima se ne prikazuju odmah nakon postavljanja, nema razloga za paniku jer se radi na otklanjanju smetnji. Molba samo da ne otvarate duple teme jer time ništa ne dobijate osim eventualno dužeg vremena čekanja da se Vaša tema prikaže. Hvala na razumijevanju.